Marcin Wąs - II tura wyborów Burmistrza Bobowej

Po wielu trudach KS Bobowa zdobyła w Brunarach 3 punkty!

Autor: Damian Nowak
Wczoraj na stadionie w Brunarach w drugim spotkaniu rundy rewanżowej KS Bobowa zmierzyła się z LKS „Biała” Brunary. Po bardzo trudnym spotkaniu zawodnicy KS Bobowa wrócili do domu z 3 punktami.

Gra od pierwszych minut na bardzo małym boisku była bardzo trudna. Bardzo nierówna murawa i kamienie utrudniały grę do tego stopnia że wykonanie kilku podań było praktycznie niemożliwe.

Kwadrans od rozpoczęcia spotkania gospodarze wyszli na prowadzenie po rzucie wolnym. W dalszej części pierwszej połowy gra obu drużyn nie przynosiła wielu okazji bramkowych przez co na przerwę zawodnicy schodzili przy stanie 1:0.

Po zmianie stron atmosfera na boisku nieco zawrzała przez kontrowersyjne decyzje sędziów oraz agresywne zachowanie gospodarzy. 74 minuty od pierwszego gwizdka KS Bobowa zdołała doprowadzić do wyrównania dzięki bramce Sebastiana Pawlaka, a 4 minuty później strzelając swojego 15 gola ustalił wynik na 2:1.

LKS “Biała” Brunary 1 – 2 (1 – 0) KS Bobowa