Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

KS Bobowa ma kolejne trzy punkty! Tym razem pokonali Królovię

Autor: Jakub Oślizło
Popołudniem 19 października br. (tj. niedziela) równo o godzinie 15:00 na stadionie w Bobowej obył się mecz w którym na przeciwko siebie stanęły drużyny KS Bobowa oraz LKS KRÓLOVIA Królowa Górna. Spotkanie to zakończyło się wynikiem 3:2 dla gospodarzy.

Wynik mógłby się zwiększyć na korzyść bobowskiej drużyny pod koniec meczu jednak każda próba była udaremniana przez przeciwnika. Pierwsza bramka dla bobowian została strzelona w już 16 min przez Dariusza Magierę. Drużyna gospodarzy cały czas dążyła do podwyższenia wyniku, udało się to dopiero po zmianie stron w 55 min przez Sebastiana Pawlaka. Królovia nie chciała łatwo oddać zwycięstwa i również dążyła do zdobycia bramki, jednak próby były daremne. Trzecią bramkę w tym spotkaniu strzelił dla bobowian kapitan Piotr Budzyn w 75 min. Goście w całym spotkaniu zdołali trafić dwie bramki z czego jedna z rzutu karnego podyktowanego po faulu w polu karnym gospodarzy.

Drużyna KS Bobowa po 10 kolejkach A Klasy seniorów plasuje się na 6 miejscu z dorobkiem 21 pkt i traci do lidera tylko 6 oczek. Kolejne spotkanie, które rozegrają bobowianie będzie to mecz na wyjeździe z drużyną ULKS Wicher Mogilno. Spotkanie to zaplanowane zostało na 26.10 br. czyli w najbliższą niedzielę o godzinie 15:00.

 

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy