Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Moja gra w aktywne życie – dzięki siatkówce. Rozegrano kolejny turniej (TV)

28.12.2014 Autor: Łukasz Augustyn
W poniedziałek, 22 grudnia na hali widowisko-sportowej przy ZS nr.1 w Bobowej odbył się kolejny turniej organizowany przez klub LKS Bobowa w ramach projektu "Siatkówka moja gra w aktywne życie", sponsorowanego przez Grupę Azoty a realizowanego dzięki FIO. Nie brakowało emocji ale liczyła się dobra zabawa - podkreśla jeden z uczestników.

Dzięki projektowi wspomaganemu przez Fundusz Inicjatyw Obywatelskich młodzież ale nie tylko z trzech gmin: Bobowej, Ciężkowic oraz Grybowa może uczestniczyć w zajęciach siatkarskich pod okiem wyszkolonych trenerów. Uczestniczy także w wyjazdach na mecze siatkarskie plus ligi mężczyzn. Osoby, które biorą udział w projekcie są bardzo zadowolone z tego faktu bowiem mogą dzięki temu zwiększać swoje umiejętności z zakresu siatkówki a także integrować się.

Był to czwarty turniej w ramach programu „Siatkówka moja gra w aktywne życie” . W turnieju wzięło udział dokładnie 130 uczestników w tym uczniowie i opiekunowie. Turniej był rozgrywany w systemie każdy z każdym. Wszystkie drużyny a było ich osiemnaście, zostało podzielonych na cztery grupy aby w poszczególnych kategoriach grać o miejsca. Turniej odbywał się w miłej atmosferze także założenia programu zostały zrealizowane. Kolejny turniej zostanie rozegrany 5 stycznia i już dzisiaj zapraszamy chętnych do wzięcia w nim udziału. Cieszymy się, że te turnieje mają aż tak dużą frekwencję. Założenie programu było takie, aby wokół siatkówki bawiły się dzieci i młodzież spędzając w ten sposób wolny czas. Utrzymujemy się w liczbie około 100 uczestników w każdym turnieju, ta tendencja bardzo cieszy zwłaszcza że nie o rekordy tutaj chodzi. Poniedziałkowa edycja była przeznaczona uczniów szkół gimnazjum i ponadgimnazjalnych.” – skomentował Paweł Popardowski organizator turnieju, trener siatkówki.

Wyniki

Klasyfikacja końcowa chłopców szkół ponadgimnazjalnych:
1. Gromnik
2. Ciężkowice
3. Bobowa 1
4. Grybów 2
5. Biała Niżna

Klasyfikacja końcowa chłopców gimnazjum:
1. Grybów
2. Bobowa 1
3. Siedliska
4. Bobowa 2
5. Ciężkowice

Klasyfikacja końcowa dziewcząt gimnazjum:
1. Siedliska
2.Bobowa
3. Grybów
4. Ciężkowice

Klasyfikacja końcowa dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych:
1. Ciężkowice 1
2. Grybów
3. Ciężkowice 2

Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego.

video
Więcej Video

Igrzyska otwarły przepustkę. Wielkie wydarzenia sportowe przed nami. To szansa dla turystki! (TV)

Mieszkańcy i goście dopisali! Za nami charytatywny piknik w Siedliskach dla Wiktorii (TV)

Piknik "Czas dla rodziny - Integracja Międzypokoleniowa" 10 czerwca, Gorlice Rynek (ZAPROSZENIE)