Marcin Wąs - II tura wyborów Burmistrza Bobowej

Seniorzy KS Bobowa dominowali nad LKS Victoria Śnietnica

Autor: Łukasz Kieroński
Minionego weekendu, a dokładniej 6 września br. na stadionie przy ul. Sportowej w Bobowej został rozegrany mecz A Klasy seniorów. Gospodarz KS Bobowa podczas czwartej kolejki podejmował drużynę LKS Victoria Śnietnica.

Spotkanie było owocne w bramki ze strony gospodarzy, którzy zdołali trafić do siatki rywala aż pięć razy. Pierwszego gola dla bobowian zdobył Rafał Kudryk w 42 minucie meczu. Kolejnym trafieniem tylko minutę później popisał się napastnik Sebastian Pawlak, dzięki któremu KS Bobowa zeszła do szatni z wynikiem 2:0 .

Po rozpoczęciu drugiej połowy zawodnicy KS-u powiększyli swoją przewagę trafiając jeszcze 3 bramki. Strzelcami byli Marek Magiera w 48 minucie i Flądro Krzysztof w 88 minucie i minute poźniej Kapitan KS Bobowej Budzyn Piotr strzelając bramkę ustalił wynik na 5:0.

Drużyna seniorów zajmuje po czwartej rundzie trzecie miejsce w tabeli mając na koncie 9 pkt. Następny mecz, który czeka Bobowian odbędzie się w Moszczenicy o godzinie 16.00 gdzie KS Bobowa zmierzy się z „Moszczanką” Moszczenica. Zachęcamy do kibicowania!