Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

KS Bobowa zmierzyła się z IV ligową Ciężkowiczanką Ciężkowice

Autor: Jacek Kieroński
Piłkarze KS Bobowa w niedzielę, 28 lutego br. rozegrali na własnym boisku sparing w okresie przygotowawczym do rundy rewanżowej sezonu 2015/2016. Zespoły z Bobowej i Ciężkowic podczas kontrolnego meczu miały okazje do sprawdzenia formy zawodników. Spotkanie zakończyło się porażką naszej ekipy 1:2.

Zespół gospodarzy wyszedł na murawę w osłabionym składzie, mimo niedyspozycji kluczowych zawodników nasz zespół próbował walczyć. Rywale z Ciężkowic objęli prowadzenie w pierwszej części spotkania. Wynik 0:1 bojowo nastawił niebieskich, którzy odważnie grali w ofensywie brakowało natomiast siły przebicia. Goście podczas całego spotkania bardzo mądrze się bronili, wypychając naszych piłkarzy jak najdalej od swojego pola karnego.

W drugiej połowie kibice zgromadzeni na trybunach mogli zobaczyć jeszcze dwie bramki. Pierwsza z nich wpadła do naszej bramki po ewidentnym błędzie młodego i niedoświadczonego sędziego liniowego, który nie wychwycił pozycji spalonej. Piłkarze KS-u Bobowej nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa i w 75 minucie doprowadzili do wyniku 1:2. Kilka minut później arbiter zakończył spotkanie.

Testowaniu ale i sprawdzeniu zgrania zawodników mają służyć m.in. takie spotkania. Bobowa zbroi się na walkę w lidze a czasu jest coraz mniej. Sezon ligowy rozpoczyna się już w kwietniu.

Skład zespołu KS Bobowej:

trener: Flądro Krzysztof

 1. Barczyk A.
 2. Gerlak D.
 3. Flądro K.
 4. Olszewski K.
 5. Magiera T.
 6. Magiera D.
 7. Budzyn P.
 8. Pawlak S.
 9. Świątański W.
 10. Świątański F.
 11. Gucwa K.
 12. Juruś K.
 13. Gryzło D.

 

 

 

 

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy