Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

LIBROPOL pnie się wyżej! Nowe linie komunikacyjne

Autor: Mateusz Książkiewicz
Jak czytamy na stronie internetowej "Libropol", znany w okolicy przewoźnik z dniem 01.04.2016 przejmie linie komunikacyjne, na których przewozy dotychczas świadczyła firma MAKROL. Tym samym firma przedsiębiorstwo przewozowo-handlowe z Siedlisk, znacznie wzmocni swoją pozycję na rynku.

W związku z powyższym z dn. 1 kwietnia br. firma “Libropol” będzie prowadzić obsługę pasażerską linii regularnych na nowych trasach:
– Staszkówka – Moszczenica – Gorlice
– Turza – Moszczenica – Gorlice
– Bieśnik – Gorlice

Firma wydała także komunikat dla byłych pasażerów firmy MAKROL: Osoby posiadające bilety elektroniczne EM-KARTY z firmy MAKROL proszone są o ich dostarczenie w punkcie sprzedaży w celu wymiany na nową, w razie braku kaucja zwrotna za EM-KARTĘ wynosi 10 zł. Wszystkie dotychczasowe rozkłady jazdy pozostają BEZ ZMIAN.

– Mając na uwadze rozwój naszej rodzinnej firmy postanowiliśmy przejąć obsługę na liniach regularnych prowadzonych dotąd przez firmę MAKROL – mówi Rafał Libront, właściciel P.P.H. Libropol z Siedlisk. – Aby nie powodować utrudnień dla pasażerów, rozkłady jazdy nie uległy zmianie. Na pewno dołożymy wszelkich starań aby poziom obsługi, jak i sam komfort przejazdów był jak najwyższy.

Strona internetowa przewoźnika: www.libropol.com.pl

fot. ilustracyjne

libropol_zajezdnia_bobowa

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy