Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Hala w Siedliskach szczęśliwa dla seniorów LKS Bobowa. Hutnik pokonany!

Autor: Jacek Kieroński
Parkiet hali sportowej przy Zespole Szkół im. ks. Jana Reca w Siedliskach okazał się szczęśliwy dla siatkarzy z Bobowej. Podczas sobotniego spotkania (tj. w dniu 15 stycznia br.) LKS Bobowa potwierdziła wyższość nad Hutnikiem Kraków w ostatnim - piątym secie.
LKS Bobowa pokonał Hutnik Kraków w siódmej kolejce I ligi seniorów WM

Była to już siódma kolejka I ligi seniorów Województwa Małopolskiego.

– Cieszymy się, że rozegraliśmy kolejny bardzo dobry mecz – . – Tym razem zagraliśmy na hali w Siedliskach, na której graliśmy kilka lat temu właśnie na niej ale przerwa nie spowodowała utrudnień. Grało się nam tam bardzo dobrze. Trzeba powiedzieć że nasi chłopcy byli lepsi już od początku meczu. Zasługiwaliśmy nawet na zwycięstwo za trzy punkty ale końcówkę drugiego i czwartego seta rywale zagrali bardzo dobrze, ciężko było zdobyć punkty gdy nie popełniali prawie w ogóle błędów. W tie-breaku pokazaliśmy naszą przewagę i wygraliśmy znaczną przewagą punktów. Kibice zebrani w Siedliskach mogli oglądać bardzo ciekawe spotkanie, było wiele mocnych ataków, dużo ładnych obron. Wygrana cieszy, gdyż z Hutnikiem nie wygrywa się bez wysiłku. 

Już za nie wiele ponad tydzień, 27 stycznia 2018 roku na bobowskiej hali, drużyna seniorów LKS Bobowa zmierzy się z Piwniczną. Zapraszamy do kibicowania!

LKS Bobowa zagrała w składzie: Popardowski Jakub (16), Kubisz Karol (5), Tubek Michał (14), Martuszewski Paweł (7), Gądkiewicz Damian (21), Kudławiec Marcin (6), Tubek Maciej – libero, Sobol Tomasz , Flądro Artur, Turek Paweł, Martuszewski Patryk, Krupa Miłosz. Trener zespołu: Popardowski Paweł.

LKS Bobowa – Hutnik Kraków 3 : 2
I set – 25 : 19
II set – 24 : 25
III set – 25 : 20
IV set – 22 : 25
V set – 15 : 8

fot. Jacek Kieroński

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy