Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Salon łazienek Euro-Fliz w Bobowej. Profesjonaliści doradzą w zakupach!

Autor: Mateusz Książkiewicz
W piątek, tj. 13 lipca br. odbyło się oficjalne poświęcenie oraz otwarcie nowo-powstałego salonu łazienek Euro-Fliz w Bobowej. Straszące budynki warsztatów, zmieniły się w ładny i nowoczesny salon. Ponadto aby urządzić czy wyremontować łazienkę, nie trzeba będzie jeździć do Nowego Sącza czy też Tarnowa. 

Tak jak już wspomnieliśmy nowy Salon Łazienek Euro-Fliz w Bobowej położony jest na terenie byłych warsztatów, tuż za budynkiem internatu przy ul. Węgierskiej. Prace związane z powstaniem obiektu trwały ponad rok. W tym czasie obiekt warsztatów, który wręcz straszył w tej części miasta zmienił się w elegancki i wszechstronny salon łazienek.

W nowo-powstałym salonie znajdziemy przede wszystkim kompleksowe wyposażenie łazienek. Wybierając wyposażenie czy też materiały do remontu, możemy zobaczyć różnorodne kabiny, wanny, armaturę, ozdobne grzejniki, lustra, umywalki, muszle i inne niezbędne w łazience przedmioty. Jeśli się pojawi jakikolwiek dylemat, w wyborze pomogą chętnie sprzedawcy. Istnieje także możliwość wykonania projektu łazienki, który ułatwi dobór kolorystyki, wanny lub kabiny czy też innego wyposażenia.

– Obecnie w salonie posiadamy wszystko co potrzebne jest do łazienki – mówi Piotr Chełmecki, współwłaściciel salonu łazienek Euro-Fliz w Bobowej. – Oferujemy także szeroki wybór płytek na tarasy, do salonu, kuchni czy na zewnątrz. Posiadamy również bogaty wybór armatury, mebli łazienkowych, ceramiki sanitarnej, klejów, fug, artykułów hydraulicznych oraz chemii budowlanej. Staramy się aby wybór był różnorodny nie tylko w zakresie kolorystyki czy rozwiązań ale także samych producentów. Zapraszamy do współpracy osoby indywidualne jak również firmy, świadczące usługi fliziarskie (glazurnicze) oraz zajmujące się tzw. wykończeniówką. 

Salon łazienek Euro-Fliz w Bobowej przy ul. Węgierskiej 30 czynny jest codziennie w godzinach od 8 do 17, a w soboty od 8.00 do 13.00. Jeśli masz pytania lub wątpliwości zadzwoń: 666 560 766 lub (18) 479-10-99

Firma Euro-Fliz działa na rynku od 2003 roku. Obecnie swoją główną siedzibę posiada w Limanowej przy ul. Piłsudskiego. Oddziały Euro Fliz mieszczą się w Mszanie Dolnej oraz od ubiegłego tygodnia także w Bobowej.

fot. M.Książkiewicz

 

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy