Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Wilczyska: samochód w rowie. Jedna osoba trafiła do szpitala! (TV)

Autor: Mateusz Książkiewicz
Dzisiaj, 18 stycznia 2020 roku (tj. sobota) około godziny 20:50 na drodze wojewódzkiej nr 981 w miejscowości Wilczyska (nieopodal granicy z Jankową) doszło do zdarzenia drogowego z udziałem Opla. Osoby podróżujące pojazdem samodzielnie opuściły go przed przybyciem służb. Według wstępnych informacji są nietrzeźwe.

Zgłoszenie o samochodzie, który wpadł rowu i uderzył w mostek dotarło do służb ratowniczych o godzinie 20:53. Na miejsce skierowano policję, zespół ratownictwa medycznego oraz straż pożarną (OSP Bobowa, OSP Wilczyska i JRG Gorlice).  W wyniku zdarzenia poszkodowana została jedna z osób podróżujących oplem (znajdującym się na tablicach rejestracyjnych powiatu nowosądeckiego). Zespół ratownictwa medycznego przetransportował ją do szpitala. Pojazdem jechały najprawdopodobniej trzy osoby, tylko dwie pozostały na miejscu. Na tą chwilę nie wiadomo kto się oddalił, czy był to pasażer czy też kierowca.

Okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja. Ruch na drodze wojewódzkiej nr 981 (Zborowice – Krynica Zdrój) w miejscu zdarzenia odbywa się wahadłowo.

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy