Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Lider z Bobowej bez litości dla Nafty

Autor: Bartek Serafin

A Klasa (grupa Nowy Sącz/Gorlice). W niedzielę na własnym boisku piłkarze liderującego KS Bobowa podejmowali Naftę Kryg, zespół z dolnych rejonów tabeli. Spotkanie miało jednego faworyta, co było bardzo widoczne na murawie.

Pierwsza bramka dla podopiecznych grającego trenera Krzysztofa Flądry padła po kwadransie. Dośrodkowanie Mędonia zamknął stojący na ósmym metrze Skrzypek. Ten sam zawodnik podwyższył prowadzenie wykorzystując sytuację sam na sam z bramkarzem. Na 3:0 trafił Mędoń pakując piłkę do bramki z pięciu metrów. 4:0 zrobiło się po celnej próbie Budzyna z okolic szesnastego metra. W końcówce gości dobili Zdziarski i Skrzypek. Pierwszy huknął z 20 metrów, zaś drugi celną główką ustalił wynik spotkania.

Bobowianie, którzy mają na koncie komplet 15 punktów w sobotę zmierzą się w hicie kolejki w Wojnarowej z Orłem, który jest wiceliderem. Start spotkania zaplanowano na godz. 16.

KS Bobowa – Nafta Kryg 6:0 (2:0)

1:0 Skrzypek 15, 2:0 Skrzypek 23, 3:0 Mędoń 52, 4:0 Budzyn 55, 5:0 Zdziarski 88, 6:0 Skrzypek 89.

Skład KS Bobowa: Barczyk (80 Faron) – Gryzło, Kamil Flądro, Krzysztof Flądro, Radzik (46 Magiera) – Mędoń, Budzyn. Król (70 Nosal), Skrzypek – Zdziarski, Dutka.

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy