Fiat cinquecento uderzył w drzewo. Jedna osoba nie żyje! | Bobowa24
Zobacz również: Łużna24.pl Grybow24.pl
Medyk Gorlice
Bobowa24.pl http://bobowa24.pl/
imieniny Poniedziałek, 20 sierpnia 2018
Elektro-Partner A.S. Janusz Broda

Fiat cinquecento uderzył w drzewo. Jedna osoba nie żyje!

06.02.2017 || Kategorie: Policja, Powiat, Straż pożarna, Wypadki || Autor: Mateusz Książkiewicz

Dzisiaj około godziny 13.30 na drodze powiatowej w miejscowości Bielanka kierujący Fiatem Cinquecento stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Samochodem podróżowały trzy osoby. Jedna z nich 73-letnia kobieta niestety nie żyje. Drugą przewieziono do gorlickiego szpitala. Mężczyzna, który był kierowcą wyszedł bez szwanku.

Do zdarzenia zadysponowano trzy zastępy straży pożarnej (dwa JRG Gorlice oraz miejscową jednostkę OSP Bielanka), grupę operacyjną PSP Gorlice, dwa zespoły ratownictwa medycznego oraz policję. Na miejsce skierowana została grupa dochodzeniowo-śledcza oraz prokurator, którzy zajmą się wyjaśnianiem okoliczności zdarzenia.

– Niestety był to wypadek ze skutkiem śmiertelnym, nie żyje jedna z pasażerek, druga z obrażaniami trafiła do gorlickiego szpitala – potwierdza informację asp. Karolina Gurba z Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach. – Mężczyzna, który prowadził pojazd, wyszedł z wypadku bez szwanku, był trzeźwy. Wszyscy podróżujący samochodem byli mieszkańcami gminy Uście Gorlickie. 

Ruch pojazdów w miejscu zdarzenia do zakończenia pracy zespołów ratownictwa medycznego jest zablokowany, później ma zostać wprowadzony ruch wahadłowy.

fot. Gorlice112