Marcin Wąs - II tura wyborów Burmistrza Bobowej

Wymęczona wygrana KS Bobowa

Autor: Damian Nowak
KS Bobowa rozpoczął rundę wiosenną na dobre. W kolejnym spotkaniu podopiecznym Krzysztofa Flądro udało się zwyciężyć. Tym razem na własnym stadionie zespół wygrał 1:0 z drużyną z Uścia Gorlickiego.

Pomimo wygranej gospodarzy, mecz nie należał do najlepszych.  Nawet fakt, że drużyna gości przybyła do Bobowej w składzie tylko 10 osób a spotkanie kończyła przy liczbie 9 zawodników, przy takim wyniku mówi sam za siebie. Piłkarze KS Bobowa gubili się i nie potrafili wykorzystać swoich okazji bramkowych, jednak przewaga, którą udało się im utrzymać doprowadziła do wygranej bobowskiego zespołu.

Jedynego gola w spotkaniu udało się zdobyć w 20 minucie. Po dobrym dośrodkowaniu uderzeniem z główki popisał się Sebastian Pawlak, trafiając gola na wagę zwycięstwa.

Warto również wspomnieć, że drugi swój mecz w barwach KS Bobowa po 3 letniej przerwie rozegrał Marek Skrobot.