Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Walka gorliczanina w MMA już za tydzień. Czy głowa Fit-Dzika zawiśnie u Ciosa?

Autor: Mateusz Książkiewicz
Niespełna siedem dni dzieli nas od gali VIP-MMA, podczas której Marcin "El testosteron" Najman stoczy pożegnalną walkę z Szymonem "Taxi Złotówa" Wrzesień. O ile dla Najmana coś się skończy, swoją przygodę z MMA rozpocznie pochodzący z Gorlic Adrian Cios. Powalczy on o tytuł najlepszego trenera personalnego, a jego rywalem będzie Tomasz "Fit-Dzik" Łomnicki. Do wspólnego kibicowania zaprasza firma Libropol - sponsor gorliczanina.

Dokładnie o godzinie 19, w sobotę 13 lutego br. w oktagonie zmierzy się 22 – letni Adrian Cios z 35-letnim Tomaszem “Fit Dzik” Łomnickim. Ich walka o pas najlepszego trenera personalnego w Polsce rozpocznie galę MMA-VIP.

– Moja przeszłość była bardzo ciężka i jednym słowem skazana na porażkę – mówi o sobie Adrian Cios. – Ciężką pracą doszedłem do etapu gdzie mogłem sobie pozwolić na starty sylwetkowe. W tym czasie miałem dużo problemów jak to typowy chłopak z bloku. W ciągu dwóch ostatnich lat otworzyłem własną siłownie, pomogłem setkom ludzi zmienić swoją sylwetkę prowadząc swoje strony internetowe. Od roku czasu gram w serialach, filmach a niedawno wróciłem z nowego Reality Show. Dużo udzielam się charytatywnie, staram się na każdym kroku pomagać innym. Sam wiem jak ciężko jest samemu stanąć na nogi, dlatego daje innym możliwości.Teraz przyszedł czas na sprawdzenie się w oktagonie, całe życie marzyłem żeby móc walczyć, ale moja droga potoczyła się w innym kierunku, a teraz przyszedł czas na klatkę. Ostatni tydzień minął mi na ciężkich treningach. Od poniedziałku zwalniam tempo i skupiam się na większej regeneracji. Cieszę się że mogę wziąć udział w takiej imprezie i sprawdzić się w klatce. Zapraszam do kibicowania i oglądania gali. Dziękuje także mojemu sponsorowi firmie Libropol z Siedlisk za pomoc w realizacji marzeń. 
Logo firmy Libropol będziemy mogli zobaczyć na odzieży oraz ciele Adriana. VIP-MMA to gala, którą El-Testosteron Marcin Najman zaplanował aby pożegnać się ze sportami walki. Podczas ostatniego pojedynku jego rywalem będzie Szymon “Taxi Złotówa” Wrzesień. Sobotnia gala to także walki:

Jeśli chcecie obejrzeć galę, dostępna będzie ona na platformie PPV (online) – link: https://beecast.tv/event/4/

fot. archiwum

 

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy