Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

KS Bobowa na tarczy w hicie. Lider z pierwszą porażką w sezonie

Autor: Bartek Serafin

Piłkarze KS Bobowa przegrali 17 września w Wojnarowej z Orłem 1:2. Dla podopiecznych grającego trenera Krzysztofa Flądry była to dopiero pierwsza porażka w tym sezonie A Klasy (grupa Nowy Sącz/Gorlice). Przegrali jednak z nie byle kim, bo dotychczasowym wiceliderem tabeli.

Tym razem lider z Bobowej przystępował do rywalizacji o ligowe punkty osłabiony brakiem takich zawodników jak: Świątański, Dutka, Zieleń, Skrzypek oraz Magiera. Było to widoczne na boisku. Goście z powiatu gorlickiego w sobotę zdołali zdobyć tylko jedną bramkę, która okazała się tą honorową. Dośrodkowanie z prawej strony od Zdziarskiego przejął niepilnowany Bulanda i płaskim strzałem nie dał szans Miłkowskiemu.

Orzeł ma teraz na koncie komplet sześciu zwycięstw. KS Bobowa może pochwalić się pięcioma triumfami i jedną porażką.

Swój najbliższy mecz gracze Flądry rozegrają w niedzielę 25 września, gdy u siebie podejmą LKS Uście Gorlickie. Początek rywalizacji o godz. 16.

Orzeł Wojnarowa – KS Bobowa 2:1

Gol dla KS Bobowa: Bulanda 65.

Skład KS Bobowa: Barczyk – Kamil Radzik, Kamil Flądro, Krzysztof Flądro, Łukasz Radzik (60 Nosal) – Budzyn, Król (70 Kruczek), Łaskawski, Mędoń (70 Obrzut), Zdziarski, Bulanda (80 Ćwiklik).

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy