Zobacz również: Łużna24.pl Grybow24.pl
Bednarz Budownictwo - skład budowlany Grybów, Krużlowa
Bobowa24.pl http://bobowa24.pl/
imieniny Sobota, 16 października 2021

Uczyli się pod okiem najlepszych

11.05.2016 || Kategorie: Biznes, Bobowa, Edukacja || Autor: Mateusz Książkiewicz

Dnia 29 kwietnia grupa dekarzy z Zespołu Szkół Zawodowych w Bobowej odbyła kolejne szkolenie w nowosądeckiej siedzibie firmy Fakro. Tym razem tematem zajęć praktycznych były zasady prawidłowego montażu okien dachowych.

– Uczniowie dokładnie poznali budowę najbardziej popularnych okien oraz pod okiem fachowców zamontowali je w montażowej hali ćwiczeń, wykorzystując do tego profesjonalny sprzęt i akcesoria – powiedział Janusz Średniawa, opiekun grupy. Wszyscy otrzymali także materiały szkoleniowe oraz płyty DVD z instruktażem montażu różnych okien produkowanych przez firmę. To bardzo wartościowe warsztaty, jedne z kilku zaplanowanych w ramach patronackiego wsparcia przez firmę Fakro. Przybliżają uczniom tajniki tego ciekawego zawodu, a możliwości firmy gwarantują bardzo wysoki poziom takich szkoleń.

W związku z dużym zainteresowaniem szkolnictwem zawodowym Zespół Szkół Zawodowych w Bobowej poszukuje i zaprasza do współpracy lokalne firmy i przedsiębiorców, szczególnie z branży budowlanej, w celu zapewnienia młodzieży atrakcyjnych miejsc odbywania praktyk zawodowych.

Szczegółowe informacje w siedzibie szkoły lub pod numerem telefonu 18 3514031.

źródło i fot. ZSZ Bobowa