Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Uczyli się pod okiem najlepszych

Autor: Mateusz Książkiewicz
Dnia 29 kwietnia grupa dekarzy z Zespołu Szkół Zawodowych w Bobowej odbyła kolejne szkolenie w nowosądeckiej siedzibie firmy Fakro. Tym razem tematem zajęć praktycznych były zasady prawidłowego montażu okien dachowych.

– Uczniowie dokładnie poznali budowę najbardziej popularnych okien oraz pod okiem fachowców zamontowali je w montażowej hali ćwiczeń, wykorzystując do tego profesjonalny sprzęt i akcesoria – powiedział Janusz Średniawa, opiekun grupy. Wszyscy otrzymali także materiały szkoleniowe oraz płyty DVD z instruktażem montażu różnych okien produkowanych przez firmę. To bardzo wartościowe warsztaty, jedne z kilku zaplanowanych w ramach patronackiego wsparcia przez firmę Fakro. Przybliżają uczniom tajniki tego ciekawego zawodu, a możliwości firmy gwarantują bardzo wysoki poziom takich szkoleń.

W związku z dużym zainteresowaniem szkolnictwem zawodowym Zespół Szkół Zawodowych w Bobowej poszukuje i zaprasza do współpracy lokalne firmy i przedsiębiorców, szczególnie z branży budowlanej, w celu zapewnienia młodzieży atrakcyjnych miejsc odbywania praktyk zawodowych.

Szczegółowe informacje w siedzibie szkoły lub pod numerem telefonu 18 3514031.

źródło i fot. ZSZ Bobowa

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy