Marcin Wąs - II tura wyborów Burmistrza Bobowej

Podkarpacie wygrywa 3:0!

Autor: Jakub Oślizło
W piątkowy wieczór na hali przy ZS nr.1 w Bobowej obył się mecz pomiędzy drużynami MKS Podkarpacie Bobowa a PMSO Chrzanów. Drużyna Adama Urbanka pokazała na co ją stać wygrywając 3:0.

“Dziewczyny zagrały równo, poprawnie, zdecydowanie, lepiej niż tydzień temu”– mówi trener MKS-u. Zawodniczki z Chrzanowa nie chciały oddać zwycięstwa. Świadczyły o tym wyniki końcowe setów: 1 set: 25:20, 2 set: 29:27, 3 set: 25:17. We wczorajszym meczu została także wyłoniona przez sędziów MVP meczu, była to zawodniczka Podkarpacia Katarzyna Drąg.

Zapraszamy na kolejny mecz z drużyną z Wadowic, więcej informacji w zakładce wydarzenia.